Bosch auto-onderdelen
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -16%
M10x1.5, M8
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 57 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 143 |
| Bevestigingshoek [graden] | 57 |
| Boring Ø 4 [mm] | 11,8 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,3 |
| TecDoc-motornummer | 19679 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,4 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 238 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -22%
Achteras, massief, Zonder ingebouwde magnetische sensorring, Zonder wiellager
| Minimale dikte [mm] | 9,5 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde magnetische sensorring, Zonder wiellager |
| Hoogte [mm] | 82,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 61,91 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 274 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -68%
Geventileerd, Vooras, High carbon, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,5 |
| Minimale dikte [mm] | 22,8 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 33 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,1 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 196 |
- -39%
M10x1,5, 30,50, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 50 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 141 |
| Bevestigingshoek [graden] | 50 |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -1,5 |
| TecDoc-motornummer | 19678 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 239 |
- -40%
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Remsysteem | ATE |
- -36%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voert. met stuurbekrachtiging, zonder spoorstangeinden
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden |
| Lengte [mm] | 780 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 210 |
- -10%
Vooras, M10x1
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -27%
Links achter, voor voertuigen zonder elektrische handrem, Rechts achter
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 2220 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
- -38%
- -11%
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 341 |
| Binnen breedte [mm] | 75 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -34%
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, ATE
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 226 |
| Binnen breedte [mm] | 56 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -37%
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, ATE
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 226 |
| Binnen breedte [mm] | 56 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -37%
Zilver, Staal
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -10%
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -6%
Zwart, Staal
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -9%
Zwart, Rubber
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -10%
Common rail, Diesel
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Brandstoftype | Diesel |
- -15%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -49%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
BA15s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
Voor, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
PGJ19
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
LED, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
- -28%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
