×
Abarth 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXY11, 312.AXY1A) (107kW) 312.AXY11;312.AXY1A
Bosch auto-onderdelen
129 Resultaten
×
Filter op
Interieurfilter Bosch 0 986 628 531
Carbon filter, Stuk
0 986 628 531
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 194,5 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435005 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435589 |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
€ 60,55
€ 60,55
Tijdelijk uitverkocht
Accu Bosch 0 092 S4E 050
EFB batterij
0 092 S4E 050
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 560 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,03 |
€ 195,66
€ 195,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,08
€ 17,93
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Rem montageset Bosch 1 987 474 778
Vooras, Brembo
1 987 474 778
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | Brembo |
€ 31,18
€ 23,70
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bosch 1 986 S00 940
M8x1,25, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
1 986 S00 940
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 46 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 127 |
| Bevestigingshoek [graden] | 46 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9,1 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 198 |
€ 283,53
€ 206,97
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Bosch 1 987 476 876
Achteras, Buiten, M10x1
1 987 476 876
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Lengte [mm] | 222 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
€ 19,24
€ 10,59
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Bosch 1 987 481 418
Vooras, M10x1
1 987 481 418
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 360 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
€ 20,33
€ 17,88
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw Bosch 0 204 004 566
Vooras links
0 204 004 566
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 77363933 |
| Binnen breedte [mm] | 61,2 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
€ 265,90
€ 215,38
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
PY21W, Achter, BAU15s
1 987 302 812
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Inbouwplaats | Achter |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 059
R10W, BA15s
1 987 301 059
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
€ 5,20
€ 2,44
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 18,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,16
€ 42,98
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 24,13
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 053
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 053
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 229,15
€ 229,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 910
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 910
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 255,87
€ 255,87
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C1 Bosch 0635829
0635829
U wilt natuurlijk niet voor onaangename verrassingen komen staan. Dan is het goed om een acculader in huis te hebben waarmee u uw accu altijd goed opgeladen heeft. Dit is ook voor de levensduur van de accu goed, tijdig opladen zorgt voor een langere levensduur.
€ 65,99
€ 65,99
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C3 Bosch 0635830
0635830
Bij winterse temperaturen heeft uw voertuig aanzienlijk meer elektrische energie nodig dan bij temperaturen boven nul. Dit zorgt voor een zware belasting van de startaccu. Tijdig opladen met de Bosch C3 acculader zorgt ervoor dat u niet voor vervelende verrassingen.
€ 85,99
€ 85,99
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C7 Bosch 0635831
0635831
Bij winterse temperaturen heeft uw voertuig aanzienlijk meer elektrische energie nodig dan bij temperaturen boven nul. Dit zorgt voor een zware belasting van de startaccu. Tijdig opladen met de Bosch C7 acculader zorgt ervoor dat u niet voor vervelende verrassingen komt te staan.
€ 145,49
€ 145,49
Tijdelijk uitverkocht
