Bosch auto-onderdelen
Links achter, Rechts achter, voor voertuigen zonder elektrische handrem
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1950 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
- -26%
Voor voertuigen met stuur rechts, Aluminium, M 12 x 1
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -43%
Voor koude klimaatzones
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Lengte [mm] | 1675 |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Ribbenaantal | 7 |
- -65%
Niet voor koude klimaatzones
| Lengte [mm] | 1685 |
| Klimaatzones | Niet voor koude klimaatzones |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Ribbenaantal | 7 |
- -65%
Achteras links, voor voertuigen zonder elektrische handrem, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 280 |
| Binnen breedte [mm] | 53 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -35%
Zilver, Staal
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -10%
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -6%
Zwart, Staal
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -9%
Zwart, Rubber
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -10%
Common rail, Diesel
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Brandstoftype | Diesel |
- -13%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
- -62%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
- -64%
BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
Voor, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
PGJ19
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, LED, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
- -28%
Voor, PY21W, Achter
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
- -65%
- -36%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -10%
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
- -6%
