Bosch auto-onderdelen
Waterpomp
| Tandsteek [mm] | 5 |
| Voor modelcode | 138, 137 |
| Aangedreven aggregaten | Waterpomp |
| Aantal tanden | 54 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Breedte [mm] | 12 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Blokkenscheiding | |
| Lengte [mm] | 1447 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0 611 701 K, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 565 |
| Voor OE nummer | 1K0 611 701 K |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Waterpomp
| Tandsteek [mm] | 5 |
| Aantal tanden | 54 |
| Aangedreven aggregaten | Waterpomp |
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 12 |
- -55%
Achteras, 1KD, 1KW, M10x1
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Lengte [mm] | 245 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 253, 256, 310 |
| Voor PR nummer | 1KD, 1KW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 13, 22 |
| Blokkenscheiding | |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1KS, Achteras links, 1KT, M10x1
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Voor PR nummer | 1KS, 1KT |
| Lengte [mm] | 255 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 272 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, 1KS, 1KT, M10x1
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor PR nummer | 1KS, 1KT |
| Lengte [mm] | 255 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 272 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor warme klimaatzones, vooraf met de juiste oliesoort gevuld
| Voor modelcode | 137, 138 |
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, niet voor warme klimaatzones, Met afdichtring
| Voor modelcode | 137 |
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Klimaatzones | Niet voor warme klimaatzones |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met droger, R 134a, corrosiebestendig
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 540 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Totale breedte [mm] | 400 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 702 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 702 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 271 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 271 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, 1ZD, 1ZP, M 12 x 1
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor PR nummer | 1ZD, 1ZP |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, 1ZK, 1LJ
| Voor modelcode | 137, 138 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Voor PR nummer | 1ZK, 1LJ, 1ZB, 1ZE, 1ZA |
| Materiaal | Aluminium |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Blokkenscheiding | |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, 1KS, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor PR nummer | 1KS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 615 |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 203 |
| Binnen breedte [mm] | 50 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,43 |
- -44%
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, 1KS, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor PR nummer | 1KS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 615 |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 203 |
| Binnen breedte [mm] | 50 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,43 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, 1KD, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor PR nummer | 1KD |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 381 |
| Binnen breedte [mm] | 56 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 50,17 |
- -41%
1ZA, 1LJ, 1ZE
| Voor modelcode | 137, 138 |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1LJ, 1ZE, 1ZB, 1ZD, 1ZP |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 384 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 53,94 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 34,38 |
- -31%
Achteras links, 1KE, Remzadel met geintegreerde handrem
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Voor modelcode | 137 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor PR nummer | 1KE |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 448 |
| Binnen breedte [mm] | 58,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,43 |
- -47%
Achteras rechts, 1KD, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor PR nummer | 1KD |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 381 |
| Binnen breedte [mm] | 56 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 50,17 |
- -41%
1ZA, 1LJ, 1ZE
| Voor modelcode | 137, 138 |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1LJ, 1ZE, 1ZB, 1ZD, 1ZP |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 384 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 53,94 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 34,38 |
- -31%
Achteras rechts, 1KE, Remzadel met geintegreerde handrem
| Bouwjaar tot | 05-2014 |
| Voor modelcode | 137 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor PR nummer | 1KE |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 448 |
| Binnen breedte [mm] | 58,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,43 |
- -47%
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ventilatorraamwerk
| Nominaal vermogen [W] | 150, 200 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor modelcode | 138 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
