Bosch auto-onderdelen
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | C5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5, Blank, Roestvrij staal
| Aansluitschroefdraad 1 | M14x1,5 |
| Druk (bar) tot | 1,8 |
| Oppervlakte | Blank |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Lengte [mm] | 109 |
| Diameter [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
P21W, inbouw aan zijkant, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder katalysator
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen zonder katalysator |
- -8%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -24%
Voor katalysator, Regelsonde, Automatische versnellingsbak, ..080064
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Motornummer tot | ..080064, ..033729 |
| Blokkenscheiding | |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986502 |
- -26%
Afgeschermd
| Lengte [mm] | 42 |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Afgeschermd |
- -59%
Naar cilinder 2, naar cilinder 3
| Inbouwplaats | Naar cilinder 2, naar cilinder 3 |
| Blokkenscheiding |
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Volume [l] | 0,6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
- -26%
- -31%
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 85 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -14%
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 85 |
| Ruilartikel | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Vooras rechts, Inductie sensor, Met kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 978 |
Afgeschermd
| Lengte [mm] | 37 |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Afgeschermd |
Deels afbeschermd
| Bougiestekker | Deels afbeschermd |
| Lengte [mm] | 130 |
| Weerstand [kOhm] | 1 |
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding
| Inbouwplaats | Vooras |
| Optioneel | |
| Breedte [mm] | 94,7 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474577 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -35%
