Bosch auto-onderdelen
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46
| TecDoc-motornummer | 20514, 18159 |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU12C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Binnen, M10x1
| Lengte [mm] | 140 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 526 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1580 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassis | Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, M12x1, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 192 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12x1 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, M12x1, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 192 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12x1 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1580 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassis | Voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 120 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aantal looprollen | 2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden | 120 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aantal looprollen | 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,9 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 515 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 363 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 684 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 684 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 155 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 175 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0EM
| Voor PR nummer | 0EM |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Vooras links, 1LR, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1LR |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 071 |
| Binnen breedte [mm] | 75 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1LR, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1LR |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 071 |
| Binnen breedte [mm] | 75 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KB
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KB |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -20%
