Bosch auto-onderdelen
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, Met houder, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Lengte [mm] | 385 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Lengte 1 [mm] | 217 |
| Lengte 2 [mm] | 168 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, Met houder, M10x1
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Lengte [mm] | 385 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Lengte 1 [mm] | 217 |
| Lengte 2 [mm] | 168 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Midden |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Lengte [mm] | 1593 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 22006460, 25003001, 16999999, 28006254, 1B999999 |
| Lengte 1 [mm] | 1593 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen met trommelrem aan de achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de vooras, Met houder
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 225 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de vooras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, voor voertuigen met trommelrem aan de achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de vooras, Met houder
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Lengte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de vooras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met afdichtring, Met montagehandleiding
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Voor OE nummer | 93170608 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 563 |
| Netbreedte [mm] | 379 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 380 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Zonder droger, R 134
| Voor OE nummer | 93170621 |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,4 |
| Koelmiddel | R 134 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Totale breedte [mm] | 380 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met ESP, Aluminium, Zonder remvloeistofreservoir, M 12 x 1
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Luchtfilter
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -11%
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -49%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
HB3, P20d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
R10W, BA15s
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HB3, P20d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H3, PK22s
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
