Bosch auto-onderdelen
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H16, PGJ19-3
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-3 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -71%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Staal
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -15%
Electrisch, Met houder
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 790 |
- -25%
In de brandstoftank, Electrisch
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -35%
Common rail, Diesel
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light DBL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Common rail
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, Staal
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -15%
Titanium, Staal
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -17%
Zwart, Rubber
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -14%
Zilver, Staal
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -14%
Zwart, Staal
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -12%
Carbon filter
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435057 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435562 |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
Voor voertuigen met stuur rechts
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -41%
M10x1.5, Automatische versnellingsbak
| Hoekmaat bekopening [graden] | 85 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -49%
M10X1,5, Handgeschakeld
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 47 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 72 |
| Bevestigingshoek [graden] | 47 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 1 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 195 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
M10x1.5, Automatische versnellingsbak
| Hoekmaat bekopening [graden] | 85 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,3 |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -53%
EFB batterij
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,36 |
Achter
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
