Bosch auto-onderdelen
Schijfremmen, Vooras, 1LA, 1LB
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB, 1LD |
| Lengte [mm] | 300 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 278 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435016 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432369 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -48%
Vooras links, Achteras rechts, Geluidsensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achteras rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 70 |
- -62%
Vooras, Geventileerd, 1LD, High carbon
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LD |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -47%
H8, PGJ19-1
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
Benzine, Directe Injectie
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
- -47%
C5W, SV8.5-8
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240,5 |
| Breedte [mm] | 278,5 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432369 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628622 |
- -45%
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Achteras, 1KW, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KW |
| Breedte [mm] | 116,3 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 58,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 24606 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474402, 1987474731 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -58%
Werkkontakt, Wisselaar, 2D0 959 145 A
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Voor OE nummer | 2D0 959 145 A |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 241 |
| Breedte [mm] | 279 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435016 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628622 |
- -37%
Vooras rechts, 1LT, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1LT |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 267 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,11 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -26%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -1%
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
- -29%
Regelsonde, voor katalysator, 7GA
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Voor PR nummer | 7GA |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
- -21%
Werkkontakt, 1KO951253A, Met houder, Zonder lichtomschakelfunctie
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Voor OE nummer | 1KO951253A |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Weerstand [Ohm] | 360 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder lichtomschakelfunctie |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Voor remschijfdiameter [mm] | 330, 300 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Diagnosesonde, Na katalysator
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -25%
Vooras links, 1LT, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1LT |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 267 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Vooras, 1LA, 1LB
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Bouwjaar tot | 07-2011 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -41%
Vooras, Geventileerd, 1LB, 1LA
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 08-2011 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor PR nummer | 1LB, 1LA |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -56%
ATE, Aluminium, M 12 x 1
| Remsysteem | ATE |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
