Bosch auto-onderdelen
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Met aansluitonderdelen, in de brandstoftank, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -32%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -45%
Regelsonde, voor katalysator
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 630 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 0 986 135 222
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 222 |
| Binnen breedte [mm] | 50 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,01 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 0 986 134 222
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 222 |
| Binnen breedte [mm] | 50 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,01 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, massief, Met schroeven, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,5 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 37,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,5 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Achteras, Mando System, Met veer
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | Mando System |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Lengte [mm] | 1236 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,6 |
| Minimale dikte [mm] | 16 |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 48,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,2 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 241 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -43%
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -39%
Diagnosesonde, Na katalysator
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 675 |
- -32%
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
