Bosch auto-onderdelen
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, LED, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | C5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
BA9s
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, BA15d
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -45%
Sprongsonde
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 916 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986502 |
Vooras links
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
- -8%
Interne ventilatie, Geventileerd, Vooras, ATE
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,5 |
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijfdikte [mm] | 28,2 |
| Remsysteem | ATE |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 667829 |
| Steek wielbouten (mm) | 120,65 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 708757 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 291 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -41%
R5W, BA15s
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Vooras rechts
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -8%
Achteras rechts
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
- -8%
Achteras links
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
- -8%
- -16%
Vooras, interne ventilatie, Geventileerd, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 11,5 |
| Minimale dikte [mm] | 22,9 |
| Bouwjaar tot | 12-1989 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24,2 |
| Steek wielbouten (mm) | 111,12 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 60,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 82,6 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 283,7 |
- -40%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
- -16%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
- -64%
BA15s
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -17%
Voor, BA15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
- -17%
P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -64%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -67%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
- -66%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4100 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -21%
