Bosch auto-onderdelen
Schijfremmen, Vooras, 1LA, 1LB
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB |
| Lengte [mm] | 300 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 278 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435016 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432369 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -48%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240,5 |
| Breedte [mm] | 278,5 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432369 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628622 |
- -45%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
- -23%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Vooras rechts, 1LT, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1LT |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 267 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,01 |
- -51%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 241 |
| Breedte [mm] | 279 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435016 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628622 |
- -37%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -18%
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
- -29%
Achteras, 1KW, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KW |
| Breedte [mm] | 116,3 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 58,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 24606 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474402, 1987474731 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -58%
Werkkontakt, Wisselaar, 2D0 959 145 A
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Voor OE nummer | 2D0 959 145 A |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 160 |
| Diameter 2 [mm] | 172 |
| Diameter 1 [mm] | 84,5 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 167 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -39%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 250 |
- -57%
Achteras, massief, 1KW, Met schroeven
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KW |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 299,8 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -40%
Vooras, Geventileerd, 1LT, 1LY
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor PR nummer | 1LT, 1LY |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 52,4 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 314 |
- -54%
Vooras, Geventileerd, 1LB, 1LA
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| TecDoc-motornummer | 21065 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor PR nummer | 1LB, 1LA |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Bouwjaar vanaf | 07-2011 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -56%
ATE, Aluminium, M 12 x 1
| Remsysteem | ATE |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1LA, Vooras, 1LB, ECE-R90
| Breedte [mm] | 187,7 |
| Dikte [mm] | 18,7 |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 72,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 73,9 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24409 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474432, 1987474505 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
