Bosch auto-onderdelen
Achter, P21W
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012, 05-2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder start/stop
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
- -13%
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W
| Modeljaar tot | 2011 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Zwart, IP20, Behuizing met plastic deksel, Werkkontakt
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Weerstand [Ohm] | 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 8E0 951 253 |
- -17%
Achteras, 1KU, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal veren | 4 |
| Aantal schroeven | 4 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KU |
| Breedte [mm] | 105,6 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met veer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24483 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474402, 1987474419, 1987474685, 1987474314, 1987474312 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -48%
- -35%
- -20%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -54%
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, 1LJ, 1ZD
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,4 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1ZD |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Diagnosesonde, Na katalysator
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -45%
Vooras, 1LJ, 1ZD, ECE-R90
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1ZD |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 66,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 72,2 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 155,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24332 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474432 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -61%
H7, PX26d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
P21W
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011, 09-2012 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, voor voertuigen met parkeerassistent, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met parkeerassistent |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 77 |
- -48%
Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Voor |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld, voor voertuigen zonder start/stop
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 42 |
| Bevestigingshoek [graden] | 42 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 61,8 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 212 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen zonder parkeerassistent, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder parkeerassistent |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 77 |
- -52%
Regelsonde, voor katalysator
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
- -21%
- -12%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -1%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Bouwjaar tot | 09-2012, 05-2011 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012, 05-2011 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo, voor voertuigen met airco
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1698 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 6 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
