Bosch auto-onderdelen
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Blokkenscheiding |
- -20%
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Blokkenscheiding | |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 131,1 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| WVA-nummer | 21631 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474199 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -62%
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -54%
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
Vooras, Bendix
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | Bendix |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Lengte [mm] | 297 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Breedte [mm] | 101,5 |
| Hoogte [mm] | 49,6 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -42%
Regelsonde, voor katalysator
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Bouwjaar vanaf | 06-1995, 03-1998 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Blokkenscheiding | |
| Voor organisatienummer vanaf | 6780 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986506 |
- -35%
Achteras, Citroen, ECE-R90, Low-Metallic
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Blokkenscheiding | |
| Breedte [mm] | 54,1 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Dikte [mm] | 15,3 |
| Hoogte [mm] | 64,9 |
| Voor fabrikant | Citroen |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20162 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474110, 1987474406 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -70%
Achteras, massief, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,1 |
| Minimale dikte [mm] | 8,1 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Blokkenscheiding | |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 71,1 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 223,8 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Carbon filter, voor voertuigen met airco
| Filter type | Carbon filter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 19 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432021 |
- -38%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Aantal tanden | 114 |
| Lengte [mm] | 1086 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aantal rollen | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Lengte [mm] | 1660 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Blokkenscheiding |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter, voor voertuigen met airco
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Filter type | Stoffilter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Lengte [mm] | 210,3 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 18 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435533 |
- -48%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Blokkenscheiding |
- -23%
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Bouwjaar tot | 11-1996 |
| Voor organisatienummer tot | 7306 |
| Diameter [mm] | 54,7 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 139,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
- -46%
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13 |
| Minimale dikte [mm] | 18,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,5 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Hoogte [mm] | 27,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 66,06 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 266 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
