Bosch auto-onderdelen
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -44%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W3W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15d
| Inbouwplaats | Achter |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Met voering, Lucas-Girling, voor voertuigen zonder ABS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 41,5 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228,6 |
- -26%
Achteras, Met voering, Lucas-Girling, Met wielremcilinder
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder, Met toebehoren |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
| Aanvullende informatie | KIT SUPERPRO |
- -29%
Handgeschakeld, F337492, Benzine
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Bouwjaar tot | 03-1992 |
| Motornummer tot | F337492 |
| Weerstand [Ohm] | 2,25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 141,8 |
- -9%
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 123,3 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 48,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| WVA-nummer | 21086 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474135 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -43%
Voor voertuigen met ABS, Achteras, ECE-R90, Low-Metallic
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Breedte [mm] | 108,9 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 49,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20336 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474097, 1987474278 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -64%
M10x1.5, M10
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 30 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 60 |
| Bevestigingshoek [graden] | 30 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 208 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
V-riem/Poly V-riem, voor voertuigen zonder airco
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -11%
V-riem/Poly V-riem, voor voertuigen met airco
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,8 |
| Minimale dikte [mm] | 17,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 31,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 61,01 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 265 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -40%
Achteras, Bendix
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Bendix |
- -4%
Achteras, Brembo
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Brembo |
- -42%
Achteras, Bendix, Met veer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | Bendix |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
- -69%
Achteras, M10x1
| Lengte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -21%
Achteras, Buiten, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Lengte [mm] | 265 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -10%
