Bosch auto-onderdelen
A 003 158 42 01
| Voor OE nummer | A 003 158 42 01 |
| Weerstand [kOhm] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.5, 30,50, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bekopening [graden] | 34 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,4 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -37%
Voor voertuigen met katalysator, voor voertuigen met katalysator mogelijkheid
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Lengte [mm] | 1885 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Lengte [mm] | 1980 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
000 230 11 11, vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Met afdichtring, Met montagehandleiding
| Voor OE nummer | 000 230 11 11 |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
A 003 158 42 01, A 003 158 30 01
| Aantal cilinders | 4 |
| Voor OE nummer | A 003 158 42 01, A 003 158 30 01 |
| Blokkenscheiding |
Achteras links, Vaste remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Vaste remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 952 |
| Binnen breedte [mm] | 44 |
| Zuigerdiameter [mm] | 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Vaste remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Vaste remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 951 |
| Binnen breedte [mm] | 44 |
| Zuigerdiameter [mm] | 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, inbouw aan zijkant, P21W
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, P21W, inbouw aan zijkant
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -44%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
