Bosch auto-onderdelen
- -33%
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, P22d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1KW, 1KU, ECE-R90
| Aantal veren | 4 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KW, 1KU |
| Breedte [mm] | 105,6 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met veer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24483 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474402, 1987474419, 1987474685, 1987474314, 1987474312 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -48%
- -35%
Zwart, IP20, Behuizing met plastic deksel, Werkkontakt
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Weerstand [Ohm] | 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 8E0 951 253 |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
- -17%
- -20%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -54%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL61, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),DFM,L |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -32%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Aantal tanden | 120 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Breedte [mm] | 30 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, B00
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, 1LH, 1LJ
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,4 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor PR nummer | 1LH, 1LJ, 1ZG, 1ZM |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1ZM, 1LJ, 1ZG, 1LH
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Voor PR nummer | 1ZM, 1LJ, 1ZG, 1LH |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 384 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 53,94 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 34,12 |
- -33%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1ZM, 1LJ, 1ZG, 1LH
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Voor PR nummer | 1ZM, 1LJ, 1ZG, 1LH |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 384 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 53,94 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 34,12 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Geventileerd, 2EA, 2EL
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Voor PR nummer | 2EA, 2EL |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -34%
Achteras links, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 77 |
- -52%
Achteras, 2EA, 2EL, ECE-R90
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 2EA, 2EL |
| Breedte [mm] | 105,3 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24483 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474314, 1987474685, 1987474312 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -57%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Extra onderdelen van de voertuigfabrikant vereist |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Remsysteem | ATE |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
