Bosch auto-onderdelen
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
- -54%
Voor trekhaak, Electrisch
| Aanhanginrichting | Voor trekhaak |
| Werkwijze | Electrisch |
- -19%
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
- -19%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -25%
Met voering, Achteras, Met wielremcilinder, Met toebehoren
| Remblok/voering | Met voering |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder, Met toebehoren |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Zuigerdiameter [mm] | 15,8 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | KIT SUPERPRO |
- -56%
Achteras, Met voering, ATE, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Afstelling | Zonder bijstelling |
| Zuigerdiameter [mm] | 14,3 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | KIT PRO |
- -40%
Met voorweerstand, Contactgestuurd
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Ontstekingspoel | Met voorweerstand, Contactgestuurd |
- -8%
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -14%
Naar cilinder 2, naar cilinder 3
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Naar cilinder 2, naar cilinder 3 |
Achteras, ATE, Met voering, Met wielremcilinder
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder, Met toebehoren |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Zuigerdiameter [mm] | 14,3 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | KIT SUPERPRO |
- -37%
Met voering, Achteras, 329 2000 001, 200x40
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Bouwjaar vanaf | 08-1978 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 329 2000 001 |
| Remformaat | 200x40 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -47%
Afgeschermd
| Lengte [mm] | 31 |
| Weerstand [kOhm] | 1 |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Afgeschermd |
Deels afbeschermd
| Bougiestekker | Deels afbeschermd |
| Lengte [mm] | 105 |
| Weerstand [kOhm] | 1 |
Vooras, Vuistzadel, 329 0099 001, 32A 0099 142
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 08-1978 |
| Breedte [mm] | 104 |
| Bouwjaar tot | 01-1980 |
| Dikte [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 239 |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 329 0099 001 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 32A 0099 142 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474051, 1987474137, 1987474042 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -35%
0 189 999 020, B06
| Passende adapter | 0 189 999 020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 41 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 360 |
| Houderuitvoering | B06 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Vooras, ATE, 328 2300 000, 32A 0099 142
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Chassisnummer (VIN) tot | 328 2300 000, 32A 0099 142 |
- -45%
Achteras, 329..2000 001, VW System, Met veer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 329..2000 001 |
| Voor fabrikant | VW System |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
- -55%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1977 |
| Bouwjaar tot | 12-1979 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Achteras, Zonder wiellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 39 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 211 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 74,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,2 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -38%
Achteras, 200x40, Met wiellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remformaat | 200x40 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 49 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wiellager |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 240 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 81 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,2 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -43%
| Bedrijfstoerental [1/min] | 1 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1979 |
| Weerstand [kOhm] | 5 |
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 49 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 239,3 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 81,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,2 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -31%
Vooras, Kelsey-Hayes System, 329 2000 001, 32A 0099 143
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor fabrikant | Kelsey-Hayes System |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 329 2000 001, 32A 0099 143 |
- -46%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 121 |
| Lengte [mm] | 1153 |
| Breedte [mm] | 18 |
- -54%
