Bosch auto-onderdelen
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 500 |
Carbon filter, Stuk
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 279 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628609 |
- -24%
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Vooras, Met schroeven, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,6 |
| Minimale dikte [mm] | 11 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Remschijftype | Massief |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 39,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
Met voering, Achteras
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 40 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -48%
SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Met houder, zwart, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 111 963 141 C |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, IP20, Behuizing met plastic deksel, Werkkontakt
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Weerstand [Ohm] | 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 8E0 951 253 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
- -17%
Werkkontakt, Wisselaar
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 435 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, massief, Geolied, ECE-R90
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,21 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager (automaat)
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 11 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Gatdiameter [mm] | 11 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 32,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9, 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 246 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met filterverwarming, Pijpfilter
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Filter type | Met filterverwarming, Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 77,8 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
- -40%
0 189 999 020, B00
| Passende adapter | 0 189 999 020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -49%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -21%
T4W, BA9s
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 279,5 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432312 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628563 |
- -56%
Achteras, Buiten, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Lengte [mm] | 160 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0 189 999 020, B03
| Passende adapter | 0 189 999 020 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
