Bosch auto-onderdelen
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
- -28%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -55%
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, ATE
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 603 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 226 |
| Binnen breedte [mm] | 56 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
T4W, BA9s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 900 |
- -9%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -54%
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, Achteras
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
- -29%
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Zonder ingebouwde magnetische sensorring, Zonder wiellager
| Minimale dikte [mm] | 9,5 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde magnetische sensorring, Zonder wiellager |
| Hoogte [mm] | 82,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 61,91 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 274 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Achteras, Met ABS sensorring, Met wiellager
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Minimale dikte [mm] | 9,5 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 107,95 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met wiellager |
| Hoogte [mm] | 83,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 61,98 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 274 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -4%
Achteras, ECE-R90, Low-Metallic, ATE
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 52 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 122,8 |
| Breedte 2 [mm] | 123,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23482 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474470, 1987474721, 1987474715, 1987474735, 1987474253, 1987474234 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -63%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -57%
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Remsysteem | ATE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
