Bosch auto-onderdelen
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 187,5 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435005 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628631 |
- -44%
Achteras, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Euro 6, Euro 6d
| Emissienorm | Euro 6, Euro 6d |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 130 |
- -16%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 33,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -49%
- -20%
- -12%
| Temperatuurbereik tot [°C] | 130 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
- -18%
M8x1.25, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 133 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 9,1 |
| Gatdiameter [mm] | 6,7 |
| Schroefdraadmaat 1 | M8x1.25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9, 10, 8 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 216 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -30%
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 77365554 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 615 |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 077 |
| Binnen breedte [mm] | 64 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,34 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal veren | 8 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 77366528 |
| Breedte [mm] | 136,8 |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Hoogte [mm] | 57,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23708 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474311, 1987474433 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -64%
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 77365468 |
| Breedte [mm] | 137 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23708 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474311, 1987474312, 1987474433, 1987474098 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -55%
Achteras, ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 95,5 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25347 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474316 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Rechts achter
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1506 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 1491 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 124 |
| Lengte [mm] | 992 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aantal rollen | 1 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Lengte [mm] | 668 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 124 |
| Lengte [mm] | 992 |
| Breedte [mm] | 22 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
