Bosch auto-onderdelen
| TecDoc-motornummer | 33708 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
- -17%
| Voor organisatienummer vanaf | 16855 |
| Bouwjaar tot | 08-2022 |
| Voor organisatienummer tot | 16722 |
| Bouwjaar vanaf | 02-2019, 01-2023 |
| Blokkenscheiding | |
| TecDoc-motornummer | 39737 |
- -33%
Vooras, Brembo
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | Brembo |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.5, 30,50
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 56 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 35 |
| Bevestigingshoek [graden] | 56 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -5,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 11, 12, 13, 10 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 238 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -31%
M10x1.5, Automatische versnellingsbak
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 56 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 34 |
| Bevestigingshoek [graden] | 56 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -5 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| TecDoc-motornummer | 39737, 33708 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 02-2019 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 238 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -50%
M10x1.5, Handgeschakeld
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 55 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 35 |
| Bevestigingshoek [graden] | 55 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -5,5 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| TecDoc-motornummer | 33708 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 11, 12 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 238 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -71%
M10x1.5, Handgeschakeld
| Hoekmaat bekopening [graden] | 35 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -5,39 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| TecDoc-motornummer | 33708 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 238 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Bosch
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Bosch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 116 |
| Lengte [mm] | 1105 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 116 |
| Lengte [mm] | 1105 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 100 YF
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 100 YF |
| Compressor ID | JSR11 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 116 |
| Lengte [mm] | 1105 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Aantal looprollen | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
98 173 340 80, met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met schroeven
| Voor OE nummer | 98 173 340 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met schroeven, Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 437 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 438 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 634 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 634 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 223 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 234 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
98 167 465 80, met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring
| Voor OE nummer | 98 167 465 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 531 |
| Netbreedte [mm] | 369 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 563 |
| Totale breedte [mm] | 369 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 233 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 215 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -49%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -69%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -57%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
