Bosch auto-onderdelen
M10x1.5, Automatische versnellingsbak
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 26 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 85 |
| Bevestigingshoek [graden] | 26 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,5, Handgeschakeld
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 47 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 72 |
| Bevestigingshoek [graden] | 47 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 1 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 195 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Lengte [mm] | 1675 |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Ribbenaantal | 7 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voor koude klimaatzones
| Lengte [mm] | 1685 |
| Klimaatzones | Niet voor koude klimaatzones |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Ribbenaantal | 7 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Lengte [mm] | 715 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Binnen, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, PS-R1
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | 6SEU14 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met droger, R 134a, R 1234yf
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 442 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 564 |
| Totale breedte [mm] | 447 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Aluminium, M 12 x 1
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen met elektrische handrem, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium, Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 579 |
| Binnen breedte [mm] | 42 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, voor voertuigen met elektrische handrem, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium, Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 579 |
| Binnen breedte [mm] | 42 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -20%
Achteras rechts, voor voertuigen zonder elektrische handrem, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 607 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 280 |
| Binnen breedte [mm] | 53 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -49%
Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper, H7, PX26d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
