Bosch auto-onderdelen
Massief, Achteras, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,6 |
| Minimale dikte [mm] | 14,2 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Remschijftype | Massief |
| Laadvermogen [kg] | 1799 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Centreringdiameter [mm] | 72,02 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Massief, Achteras, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 17,7 |
| Minimale dikte [mm] | 14,2 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Remschijftype | Massief |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Centreringdiameter [mm] | 79,02 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -34%
Vooras, Brembo
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Remsysteem | Brembo |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW, Met veer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Lengte [mm] | 1015 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Ribbenaantal | 6 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vacuümpomp, Airco compressor
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Lengte [mm] | 915 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Blokkenscheiding | |
| Aangedreven aggregaten | Vacuümpomp, Airco compressor |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 800 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Ribbenaantal | 6 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen met ABS, voor voertuigen zonder versterkt chassis, niet voor kampeervoertuigen
| Lengte [mm] | 311 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Chassis | Voor voertuigen zonder versterkt chassis |
| Speciaalgebruikvoertuig | Niet voor kampeervoertuigen |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, voor voertuigen zonder ABS, Vooras, voor voertuigen met ABS
| Lengte [mm] | 465 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS, voor voertuigen met ABS |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Achter, voor voertuigen zonder versterkt chassis, niet voor kampeervoertuigen
| Inbouwplaats | Midden, Achter |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Lengte [mm] | 3025 |
| Chassis | Voor voertuigen zonder versterkt chassis |
| Speciaalgebruikvoertuig | Niet voor kampeervoertuigen |
| Chassisnummer (VIN) tot | 16158427 |
| Voor OE nummer | 4745 G3 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, voor voertuigen met stuur links, Voor
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Lengte [mm] | 1059 |
| Inbouwplaats | Midden, Voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Achter, voor kampeervoertuigen, voor voertuigen met versterkt chassis
| Inbouwplaats | Midden, Achter |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Lengte [mm] | 3045 |
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor kampeervoertuigen |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Chassisnummer (VIN) tot | 16158427 |
| Voor OE nummer | 4745 G7 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Onder, voor voertuigen zonder ABS, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Lengte [mm] | 461 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Zonder droger
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 518 |
| Netbreedte [mm] | 344 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 413 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 413 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 433 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 433 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder ABS, voor voertuigen met stuur links, Zonder remvloeistofreservoir, M 10 x 1
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Zwevend remzadel, voor voertuigen zonder ABS, Gietijzer
| Diameter 2 [mm] | 48 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 163 |
| Binnen breedte [mm] | 72,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Zwevend remzadel, voor voertuigen zonder ABS, Gietijzer
| Diameter 2 [mm] | 48 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 163 |
| Binnen breedte [mm] | 72,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 05-1999 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 04-1999, 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 05-1999 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
