Bosch auto-onderdelen
Links achter
| Inbouwplaats | Links achter |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Lengte [mm] | 1491 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Met afdichtring, Met montagehandleiding
| TecDoc-motornummer | 32779 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Voor OE nummer | 71785268 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 100 YF |
| Compressor ID | SCSB06 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| TecDoc-motornummer | 32779 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,8 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 309 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 314 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 234 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 124 |
| TecDoc-motornummer | 32779 |
| Lengte [mm] | 992 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aantal looprollen | 1 |
- -62%
Aluminium, M 10 x 1
| TecDoc-motornummer | 32779 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,23 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kleurloos, Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, rood
| Remzadelkleur | Kleurloos, rood |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| TecDoc-motornummer | 32779 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 518 |
| Binnen breedte [mm] | 51 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,43 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kleurloos, Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, rood
| Remzadelkleur | Kleurloos, rood |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| TecDoc-motornummer | 32779 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 518 |
| Binnen breedte [mm] | 51 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,43 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| TecDoc-motornummer | 32779 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Diameter [mm] | 65 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Modeljaar tot | 2015 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -51%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -44%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
H3, PK22s
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -72%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H3, PK22s
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
