Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
TL57 SAEL 90 DOT, E1 22819, zwart, Achter
| Controleteken | TL57 SAEL 90 DOT, E1 22819 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Achter, rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
- -59%
Achter, Met E-keurmerk, 15.02.2003, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Productiedatum tot | 15.02.2003 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links, rechts, voor voertuigen met achterportier, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Links, Zonder lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2000 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Gloeilamp technologie, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Zonder lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 03.2007 |
| Productiedatum tot | 07.2010 |
- -61%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -31%
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
- -29%
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -72%
Aan beide zijden, Zonder lamphouder, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
- -9%
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -60%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -67%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -9%
Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -7%
Midden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Aan beide zijden, Met lamphouder, Zonder gloeilamp, Met schroeven
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Transparent, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Met LED, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aantal LED's | 3 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -29%
Aan beide zijden, Met LED, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
