Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.1998 |
| Productiedatum tot | 11.2004 |
| Lamptype | C5W |
- -65%
Met gloeilamp, W5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 05.2006 |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Voor voertuigen met stuur links, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 8,49 |
| Breedte [cm] | 9,09 |
| Lengte [cm] | 19,09 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,60 |
| Breedte [cm] | 3,10 |
| Lengte [cm] | 8,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
- -62%
- -42%
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 02.1993 |
| Productiedatum tot | 05.2009 |
- -69%
Achterklepmontage, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Achterklepmontage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -56%
Achterklepmontage, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achterklepmontage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -70%
- -88%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -75%
Achter, Met gloeilamp, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | LED |
- -47%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Zonder houder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder houder |
| Productiedatum vanaf | 09.2007 |
- -60%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder houder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder houder |
| Productiedatum vanaf | 09.2007 |
| Lamptype | LED |
- -59%
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 08.1997 |
| Productiedatum tot | 10.2003 |
| Lamptype | LED |
- -51%
Rechts achter, Met gloeilamp, LED
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | LED |
- -50%
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 04.2000 |
| Productiedatum tot | 06.2010 |
- -64%
- -30%
- -61%
Rechts, Links, Zonder houder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | W5W |
- -44%
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
- -65%
ECE-getest, Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 11.1994 |
| Productiedatum tot | 12.1999 |
| Lamptype | C5W |
- -72%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -52%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -57%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -52%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -59%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -60%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -52%
