Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, Depo / TYC, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Lamptype | LED |
- -70%
ECE-getest, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Voor OE nummer | 1732840 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 113,5 |
| Voor OE nummer | 4388315 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Aan beide zijden, 81.25225.6182, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 95 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 81.25225.6182 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
C5W, 2 jaar garantie, Achter, Met gloeilamp
| 0451 | C5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 30 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -62%
C5W, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| 0451 | C5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 67 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -52%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
949 540 0104, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 152,5 |
| Voor OE nummer | 949 540 0104 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -40%
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 197 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 1301368 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -72%
R10W, 2 jaar garantie, Voor, P21W, 12/24 V
| 0451 | R10W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 91 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Type | P21W, 12/24 V |
- -52%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 1526448 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 103 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -46%
W5W, 2 jaar garantie
| 0451 | W5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 138 |
| Artikelnummer paar | 7.25391 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 138 |
| Artikelnummer paar | 7.25390 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
9844 9391, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 47 |
| Voor OE nummer | 9844 9391 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
5 0032 5883, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 325 |
| Voor OE nummer | 5 0032 5883 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
R10W, 2 jaar garantie, 12-24 V
| 0451 | R10W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Type | 12-24 V |
- -53%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -35%
ECE-getest, Aan beide zijden, Met gloeilamp, BSG 30-818-001
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 30-818-001 |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Met gloeilamp, BSG 30-818-003, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 30-818-003 |
| Lamptype | C5W |
SAE gecontroleerd, ECE-getest, Achter, Zonder gloeilamp
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Achter, Met E-keurmerk, 15.02.2003, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Productiedatum tot | 15.02.2003 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links, rechts, voor voertuigen met achterportier, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
