Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
A1, Links
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal contacten | 3 |
A1, rechts
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal contacten | 3 |
O.E. (Original), rechts, Links, Met lamphouder
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
O.E. (Original), Achter, Met lamphouder
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
O.E. (Original), Achter, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
O.E. (Original), Aan beide zijden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
O.E. (Original), Achter, Zonder gloeilampen, W5W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lamptype | W5W |
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
Aan beide zijden, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | C5W |
- -31%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -27%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -3%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
E-Typ geprüft, Links, Geclipst, C5W
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
E-Typ geprüft, Links, Halogeen, Geclipst
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, LED, Geclipst
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Monteerwijze | Geclipst |
Aan beide zijden, Geclipst, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Zwart, Achterklep (5e deur)
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur) |
- -29%
Aan beide zijden, Halogeen, Klaar voor montage, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Voor kentekenverlichting |
Aan beide zijden, Geclipst, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
