Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -29%
Niet ECE-getest, WP, Met lamphouder
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Kwaliteit | WP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
- -70%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
PLAATVERLICHTING SET LED (L+R) Break (2 stuks)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aantal | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
- -70%
PLAATVERLICHTING SET LED (L+R) (2 stuks)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
PLAATVERLICHT. R/L LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -70%
PLAATVERLICHT. R/L (2 stuks)
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met kentekenverlichting (LED) |
- -70%
Niet ECE-getest, WP, Met lamphouder
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Kwaliteit | WP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -31%
Met gloeilamp, C5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -29%
Rechts, Links, W5W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 09.2007 |
| Lamptype | W5W |
- -67%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -28%
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Modeljaar tot | 2013 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -14%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -23%
Aan beide zijden, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
- -29%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -27%
Rechts, Links, Zonder houder, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder, Zonder gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 05.2006 |
| Lamptype | W5W |
- -69%
Rechts, Links, Zonder houder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -59%
Rechts, Links, W5W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | W5W |
- -59%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | LED |
- -45%
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 02.2003 |
| Productiedatum tot | 06.2014 |
- -53%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -57%
Achter, LED, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aantal LED's | 3 |
| Lamptype | LED |
- -29%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Met LED, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
