Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Midden, Met gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
| Productiedatum tot | 09.2020 |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
| Productiedatum tot | 09.2020 |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar, Met weerstand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, T. FEK, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 6,97 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 23,33 |
| Kwaliteit | T. FEK, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -28%
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -56%
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, rechts, Links, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2000 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Productiedatum vanaf | 10.2000 |
| Productiedatum tot | 05.2015 |
| Lamptype | C5W |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2000 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
| Productiedatum tot | 06.2019 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 12.2007 |
| Lamptype | C5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
| Productiedatum tot | 09.2020 |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | C5W |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | C5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, rechts, Links, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -20%
O.E. (Original), Aan beide zijden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
- -81%
Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
