Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Achter, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -38%
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal contacten | 2 |
- -39%
ADR, EMC, R4, R10, IP54, Aspöck
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diepte [mm] | 60 |
| Controleteken | ADR, EMC |
| Voldoet aan ECE norm | R4, R10 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Fabrikant | Aspöck |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Breedte [mm] | 58 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Voor
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Voor |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -37%
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -46%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, R10W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | R10W |
Voor voertuigen met stuur links, rechts, Links, W5W
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 05.1997 |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
