Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 06.1994 |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Productiedatum tot | 08.2008 |
| Lamptype | C5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Productiedatum tot | 08.2008 |
| Lamptype | C5W |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Productiedatum tot | 08.2008 |
| Lamptype | LED, C5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met E-keurmerk
| Gewicht [kg] | 0,076 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 12.2007 |
| Lamptype | C5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Productiedatum vanaf | 01.1998 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum vanaf | 01.1998 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
| Lamptype | LED |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 02.2008 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.2010 |
| Productiedatum tot | 04.2016 |
| Lamptype | W5W |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, rechts, Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Links, rechts, Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.1998 |
| Productiedatum tot | 03.2005 |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.1991 |
| Productiedatum tot | 12.2010 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Met LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2000 |
| Lamptype | LED |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
| Lamptype | W5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Aluminium, Kunststof
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | W5W, LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
