Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, Met gloeilampen, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Aan beide zijden, W5W
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Aan beide zijden, Depo / TYC
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 8200957874 |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschikt voor CAN-Bus systemen, LED, Set
| Informatieoverdracht | Geschikt voor CAN-Bus systemen |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar tot | 2012 |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
81.25225.6507, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 76 |
| Voor OE nummer | 81.25225.6507 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
58 0161 0795, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Voor OE nummer | 58 0161 0795 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, rechts, Links, W5W
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | C5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Aan beide zijden, BSG 30-818-002, W5W
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Componentennummer | BSG 30-818-002 |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met E-keurmerk
| Gewicht [kg] | 0,076 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 12.2007 |
| Lamptype | C5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Productiedatum vanaf | 01.1998 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Productiedatum vanaf | 01.1998 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 01.2005 |
| Lamptype | LED |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 02.2008 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.2010 |
| Productiedatum tot | 04.2016 |
| Lamptype | W5W |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2000 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, rechts, Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Links, rechts, Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.1998 |
| Productiedatum tot | 03.2005 |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OES, rechts, Links, LED
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
