Ruitenwisserarm en mechanisme
Het ruitenwisserarm mechanisme zorgt voor de beweging van de ruitenwissers, zodat deze soepel over de voor- en achterruiten glijden om vuil, water en sneeuw te verwijderen. Dit mechanisme bestaat uit verschillende onderdelen, zoals de ruitenwisserarmen, stangen en verbindingen, die de kracht van de ruitenwissermotor overbrengen op de wissers. Een defect of versleten mechanisme kan leiden tot vastzittende of niet goed werkende ruitenwissers, wat het zicht en de veiligheid beïnvloedt. Ontdek ons assortiment ruitenwisserarm mechanismen voor diverse voertuigmodellen.
Voor, 981202S000
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 981202S000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 981203W000
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 981203W000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350049 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350050 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 064351741010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350053 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 5Z0955603B, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 5Z0955603B |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, 1P0955601A, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 1P0955601A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, 1P0955602A, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 1P0955602A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, 1Z1955601, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1Z1955601 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 22116561 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350076 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 064011002010 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 462350082 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 13111211 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 085423084010 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 462350087 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8K1955023A, voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 8K1955023A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 462350112 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met kap, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat)
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat) |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met kap, PBT (Polybutylenterephthalat), GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Materiaal | PBT (Polybutylenterephthalat), GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Artikelnummer paar | V10-4330 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met stuur links, V10-4000
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
| Artikelnummer paar | V10-4000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, V10-5491
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | V10-5491 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, voor voertuigen met stuur links, V10-5490
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V10-5490 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met kap, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat)
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Artikelnummer paar | V10-5493 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Met kap, PBT (Polybutylenterephthalat), Metaal
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Materiaal | PBT (Polybutylenterephthalat), Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, voor voertuigen met stuur links, V10-6393
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V10-6393 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, voor voertuigen met stuur links, V10-6392
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V10-6392 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, V10-6399
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | V10-6399 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, voor voertuigen met stuur links, V10-6398
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V10-6398 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met kap, PBT (Polybutylenterephthalat), GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Materiaal | PBT (Polybutylenterephthalat), GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Modeljaar vanaf | 2001 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
