Buitenspiegel
Je buitenspiegel kan gemakkelijk beschadigd raken door een klein ongelukje of een inschattingsfoutje tijdens het parkeren. Is je spiegel kapot? Geen zorgen, je kunt snel en betaalbaar een nieuwe vinden. De spiegels worden compleet geleverd met spiegelkap, spiegelglas en bedieningskabel. Je hebt de keuze uit verschillende opties, zoals een elektrische of handbediende spiegel, en je kunt kiezen tussen zwarte spiegels of een model met een grondlaag die je zelf kunt spuiten in de kleur van je auto. Zo heb je snel weer een goed functionerende buitenspiegel op je auto.
Links, Met knipperlamp, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 6106111 |
- -46%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 6111394 |
| Aantal contacten | 5 |
- -52%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 6111945 |
- -42%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Artikelnummer paar | 6126124 |
| Aantal contacten | 6 |
- -35%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Grote spiegelbehuizing, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6126127 |
| Aantal contacten | 5 |
- -49%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6136307 |
| Aantal contacten | 5 |
- -44%
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6125567 |
| Aantal contacten | 5 |
- -41%
Links, Met knipperlamp, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Artikelnummer paar | 6144123 |
| Aantal contacten | 2 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 6137182 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Grote spiegelbehuizing, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6140522 |
- -43%
Links, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 6165307 |
- -52%
Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 9202985 |
- -48%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226867 |
| Aantal contacten | 5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9225645 |
| Aantal contacten | 7 |
- -40%
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9225711 |
| Aantal contacten | 7 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9236907 |
| Aantal contacten | 7 |
| Lamptype | W16W |
- -46%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Breedte [mm] | 400 |
| Hoogte [mm] | 320 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226922 |
| Aantal contacten | 10 |
| Lamptype | Wy5W |
- -49%
Rechts, ALSO VALID FOR MITSU, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Enkel in combinatie met | ALSO VALID FOR MITSU |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9239645 |
| Aantal contacten | 7 |
- -52%
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Korrelig
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Dode hoek spiegel verwarmd, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Lange spiegelarm |
| Aantal contacten | 10 |
| Lamptype | W16W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Glad, Bol-vormig, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Glad |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1845071 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7220081 |
| Aantal contacten | 5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Met temperatuursensor, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7220084 |
| Aantal contacten | 7 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, rechts, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
| Productiedatum tot | 02.2016 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hagus, Links, Met grondlaag, Te verwarmen
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 8282808 |
| Aantal contacten | 16 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 6 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 6128987 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Manueel, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 38 |
| Breedte [cm] | 21 |
| Lengte [cm] | 34,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Electrisch, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 38 |
| Breedte [cm] | 21 |
| Lengte [cm] | 34,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, Verwarmd |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, zwart, Electrisch, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ref: 6165621, rechts, Mechanisch, Bol-vormig
| Kwaliteit | Ref |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
| Productiedatum tot | 12.2014 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Manueel, ECE-getest, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
