Buitenspiegel
Je buitenspiegel kan gemakkelijk beschadigd raken door een klein ongelukje of een inschattingsfoutje tijdens het parkeren. Is je spiegel kapot? Geen zorgen, je kunt snel en betaalbaar een nieuwe vinden. De spiegels worden compleet geleverd met spiegelkap, spiegelglas en bedieningskabel. Je hebt de keuze uit verschillende opties, zoals een elektrische of handbediende spiegel, en je kunt kiezen tussen zwarte spiegels of een model met een grondlaag die je zelf kunt spuiten in de kleur van je auto. Zo heb je snel weer een goed functionerende buitenspiegel op je auto.
Rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 280 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 9201963 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9237922, 9203922 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | W16W |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9216922 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | Wy5W |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9266998, 9226998 |
- -61%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9228154 |
- -40%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Met antenne, Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9235249 |
| Aantal contacten | 9 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Aantal contacten | 3 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 9232877 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 9231969 |
- -47%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9240867 |
| Aantal contacten | 5 |
- -49%
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9239985 |
- -56%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9244928 |
| Aantal contacten | 9 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 9265867 |
- -53%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor |
| Artikelnummer paar | 9278922, 9255922 |
| Aantal contacten | 10 |
| Lamptype | Wy5W |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig, Instellen: kabel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 6164167 |
- -48%
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 6141424 |
- -39%
Rechts, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig, Instellen: kabel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 6164399 |
- -61%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6122547 |
| Aantal contacten | 5 |
- -48%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226969 |
- -45%
Links, chroom, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Electrisch opklapbaar |
| Artikelnummer paar | 9030037 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 9238974 |
- -45%
Links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 9265174 |
- -38%
Links, ECE-getest, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Blauw getint, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 0451085 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met omgevingslicht, Met knipperlamp, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met omgevingslicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Voor elek. spiegelverstelling, Complete spiegel, Met temperatuursensor, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2004076 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Met grondlaag, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Voor elek. spiegelverstelling, Complete spiegel, Verwarmd, Electrisch opklapbaar, Met geheugen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2006087 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Complete spiegel, Instellen: kabel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Instellen |
| Artikelnummer paar | 2025081 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2034082 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Complete spiegel, Instellen: kabel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Instellen |
| Artikelnummer paar | 2075083 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Complete spiegel, Instellen: kabel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Instellen |
| Artikelnummer paar | 2861083 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met grondlaag, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 3206084 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 3215084 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 3219087 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
