Airbag wikkelveer voor Volkswagen SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI Benzine (155kW / 211pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
******13*A*423104, 1K0 959 653 C
| Chassisnummer (VIN) tot | ******13*A*423104 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 1K0 959 653 C |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, zwart, 5K0 953 513 K, 5K0 953 513 L
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 5K0 953 513 K, 5K0 953 513 L |
| Bouwjaar vanaf | 07-2012 |
| Bouwjaar tot | 02-2013 |
| Aantal aansluitingen | 6, 8, 7, 16, 2 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
******13*A*423104, 1K0 959 653 C
| Chassisnummer (VIN) tot | ******13*A*423104 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 1K0 959 653 C |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, zwart, 5K0 953 513 K, 5K0 953 513 L
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 5K0 953 513 K, 5K0 953 513 L |
| Bouwjaar vanaf | 07-2012 |
| Bouwjaar tot | 02-2013 |
| Aantal aansluitingen | 6, 8, 7, 16, 2 |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5K0953513K, 5K0953513L, Zonder sensor
| Voor OE nummer | 5K0953513K, 5K0953513L |
| Bouwjaar vanaf | 07-2012 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 02-2013 |
| Bouwjaar vanaf | 07-2012 |
| Aantal aansluitingen | 7, 16, 2 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, zwart, voor voertuigen zonder cruise-control
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder cruise-control |
| Aantal aansluitingen | 16, 2, 8 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 02-2013 |
| Bouwjaar vanaf | 07-2012 |
| Aantal aansluitingen | 7, 16, 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, zwart, voor voertuigen zonder cruise-control
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder cruise-control |
| Aantal aansluitingen | 16, 2, 8 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 1K0 959 653C
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 1K0 959 653C |
02.11.2009
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Productiedatum vanaf | 02.11.2009 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 8 |
- -77%
Op stuurstang, OE, Met sensor
| Inbouwplaats | Op stuurstang |
| Kwaliteit | OE |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar vanaf | 07-2012 |
| Bouwjaar tot | 02-2013 |
| Aantal contacten | 7, 16, 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
OE, 02.07.2012, 04.02.2013, Met sensor
| Kwaliteit | OE |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Productiedatum vanaf | 02.07.2012 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Productiedatum tot | 04.02.2013 |
| Aantal contacten | 7, 16, 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
OE, 13-A-423 104, Met sensor
| Kwaliteit | OE |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Chassisnummer (VIN) tot | 13-A-423 104 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
Kunststof, zwart, voor voertuigen met cruise-control, voor voertuigen zonder cruise-control
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met cruise-control, voor voertuigen zonder cruise-control, voor voertuigen met Safelock-functie, voor voertuigen zonder Safelock-functie, voor voertuigen met stuurhoeksensor |
| Bouwjaar tot | 05-2010, 02-2013 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2010, 02-2013 |
| Aantal aansluitingen | 6, 2, 16 |
| Blokkenscheiding |
- -26%
Kunststof, zwart, voor voertuigen met cruise-control, voor voertuigen zonder cruise-control
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met cruise-control, voor voertuigen zonder cruise-control, voor voertuigen met Safelock-functie, voor voertuigen zonder Safelock-functie, voor voertuigen met stuurhoeksensor |
| Bouwjaar tot | 05-2010, 02-2013 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2010, 02-2013 |
| Aantal aansluitingen | 6, 2, 16 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -26%
