Temperatuursensor voor Audi 100 C4 Avant (4A5) S4 V8 quattro Benzine (206kW / 281pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Radiateurslang
- Slangen
- Temperatuursensor
- Verstuiver expansieklep airco
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Airco compressor
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Oliekoeler
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, Met pakking, met veer
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
- -69%
OE EQUIVALENT, A 002 542 07 18, 95VW-12A648-BA, 025 906 041 A
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | A 002 542 07 18, 95VW-12A648-BA, 025 906 041 A |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, wit, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Materiaal | Kunststof, Messing |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, 025906041A, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 025906041A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.879.946, 1.830.278K, 1.660.015K
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Voor artikelnummer | 1.879.946, 1.830.278K, 1.660.015K |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
579 946, 530 278K, 660 015K
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Voor artikelnummer | 579 946, 530 278K, 660 015K |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, Met pakking
| Schakelpunt [°C] | 118 |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, wit, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Materiaal | Messing, Kunststof |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, zwart
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, zwart
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -33%
- -42%
Blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -53%
1 x 6,3 mm, Platte stekkeraansluiting, M10 x 1, zwart
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Oud messing |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -71%
NTC, blauw
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -11%
025 906 041 A, Met pakking, Met afdichtring, blauw
| Voor OE nummer | 025 906 041 A |
| Lengte [mm] | 37 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -19%
M14x1,5, wit, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Donkergrijs, blauw
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Donkergrijs, blauw |
Geklemd, 053919501A, NTC, Met afdichtring
| Temperatuurbereik [°C] | 120 |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 053919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -62%
025906041A, rechthoekig, blauw
| Voor OE nummer | 025906041A |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Diameter [mm] | 25,5 |
- -30%
