Temperatuursensor voor Mercedes 190 (W201) 2.3 Benzine (97kW / 132pk)
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Radiateur
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Visco-koppeling
- Waterpomp
- Waterpomppakking
M14x1,5
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 100 |
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 102.985-10-038430, M 102.985-12-083103, M 102.985-20-038430, M 102.985-22-083103
| Motornummer tot | M 102.985-10-038430, M 102.985-12-083103, M 102.985-20-038430, M 102.985-22-083103, M 102.985-50-038430, M 102.985-52-083103, M 102.985-60-038430, M 102.985-62-083103 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen zonder katalysator, M14x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen zonder katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 2D0 919 501 C, 005 542 10 17
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 4 |
| Voor OE nummer | 6615423017, 2D0 919 501 C, 005 542 10 17 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met katalysator, M 102.985-10-033730, M 102.985-12-080065, M 102.985-20-033730
| Katalysatortype | Voor voertuigen met katalysator |
| Motornummer vanaf | M 102.985-10-033730, M 102.985-12-080065, M 102.985-20-033730, M 102.985-22-080065, M 102.985-50-033730, M 102.985-52-080065, M 102.985-60-033730, M 102.985-62-080065 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 2D0919501C, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 2D0919501C |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 0085423217 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5 mm, zwart
| Voor OE nummer | 0055421017 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder katalysator, M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen zonder katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 100 |
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met katalysator, 033730,080065, M14X1,5, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met katalysator |
| Motornummer vanaf | 033730,080065 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
- -32%
Automatische versnellingsbak, ..080064, Handgeschakeld, ..033729
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Motornummer tot | ..080064, ..033729 |
| Blokkenscheiding |
Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak, voor voertuigen met airco
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Blokkenscheiding | |
| Motornummer vanaf | 030252, 078270 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Chassisnummer (VIN) tot | 038430, 083103 |
| Lengte [mm] | 57 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
OE EQUIVALENT, M14x1,5, A 008 542 32 17, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Voor OE nummer | A 008 542 32 17 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Stekkeraansluiting, voor voertuigen met versnellingsbak, voor voertuigen met airco
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Let op technische data | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak, voor voertuigen met airco, voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Motornummer vanaf | 030252, 078270 |
| Blokkenscheiding | |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
- -71%
- -28%
M14x1,5, zwart, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 100 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3, 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M 102.985, M14x1,5
| Openingstemperatuur | 100 |
| Motorcode | M 102.985 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Voor voertuigen met versnellingsbak, M102.985, voor voertuigen met airco
| Gewicht [kg] | 0,03725 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak, voor voertuigen met airco, voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Motornummer vanaf | 030252, 078270 |
| Blokkenscheiding | |
| Motorcode | M102.985 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 80 |
M14x1.5, Ronde stekker
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Voor voertuigen met katalysator, 033730,080065, M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met katalysator |
| Motornummer vanaf | 033730,080065 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
Voor voertuigen zonder katalysator, M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen zonder katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
M14x1,5, 22 mm, Rond
| Voor OE nummer | 0085423217 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
