Temperatuurschakelaar voor Peugeot 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i Benzine (55kW / 75pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Gaskabel
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Luchtklep
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Secundaire luchtpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Inlaatspruitstuk module
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Carterpan
- Cilinderbus/voering
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Veerpoot lager pakking
- Wielnaaf afdichtring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Cat back systeem
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Sportuitlaten universeel
- Spruitstuk
- Temperatuurschakelaar
- Tussenpijp
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
- Veer (demper/pijp)
- Voorpijp
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 97 |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,25
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396, 51117 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Schakelpunt van [°C] | 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, voor voertuigen zonder airco
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Rood |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
GENUINE, 0242 86, M14x1,25 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 0242 86 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,25 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 024286 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 9629968880 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04/96, 07/03
| Productiedatum vanaf | 04/96 |
| Productiedatum tot | 07/03 |
| Voor OE nummer | 126440 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 92, 97 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -41%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 91, 83 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -32%
Handgeschakeld, voor voertuigen zonder airco, L3, M 22 x 1,5
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Emissienorm | L3 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 97 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,25
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396, 51117 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 97 |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14x1,25
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Schakelpunt [°C] | 118 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, M14x1,25
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
- -3%
Voor voertuigen zonder airco
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
M 14x1,25, blauw
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Schakelpunt [°C] | 118 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -50%
Sluiter, voor voertuigen zonder airco, Handgeschakeld, L3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor uitlaatgasnorm van fabrikant | L3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Geel (amber) |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
- -8%
OE EQUIVALENT, 0242 76, M14x1,25 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 9609291880, 0242 76 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 14x1,25, geel, blauw
| Schakelpunt [°C] | 118 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Geel, blauw |
| Aantal contacten | 1 |
M 22x1,5, Met pakking, blauw, geel/blauw
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel/blauw |
Automatische versnellingsbak, M 22x1,5
| Schakelpunt [°C] | 79 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
M 14x1,25, paars, groen
| Voor organisatienummer tot | 08210 |
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Paars, groen |
| Aantal contacten | 1 |
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, voor voertuigen zonder airco, M 22 x 1,5
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 87, 100 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Rood |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
- -7%
M14x1,25 mm, 20 mm, roze
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Roze |
M22 x 1,5, geel
| Hoogte [mm] | 40 |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Diameter [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Voor voertuigen zonder airco, M22x1,5 mm, 29 mm
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 97, 95 |
| Voor OE nummer | 9629976980 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 100 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
- -24%
Voor voertuigen zonder airco
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
- -56%
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 024276 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Schakelpunt [°C] | 118 |
- -62%
