Temperatuurschakelaar voor Citroën XANTIA (X1_, X2_) 1.6 i Benzine (65kW / 89pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, planetair tandwielstelsel-starter
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Slang cilinderkopontluchting
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Carterpan
- Cilinderbus/voering
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Temperatuurschakelaar
- Zuiger
- Zuigerveren
- Automaatbak pakking
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Voor voertuigen zonder airco, M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 97 |
| TecDoc-motornummer | 5101 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, voor voertuigen zonder airco, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 97, 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 9629968880 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08/93, 05/02
| Productiedatum vanaf | 08/93 |
| Productiedatum tot | 05/02 |
| Voor OE nummer | 126440 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met stuur rechts, M 22 x 1,5
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor organisatienummer vanaf | 06572 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 97 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 97 |
| TecDoc-motornummer | 5101 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1993 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Sluiter, voor voertuigen zonder airco, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Geel (amber) |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
- -8%
OE EQUIVALENT, 0242 76, M14x1,25 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 9609291880, 0242 76 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 1264 43, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 1264 43 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
M 22x1,5, Met pakking, blauw, geel/blauw
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel/blauw |
M22 x 1,5, groen, Met pakking, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Bedrijfstemperatuur van [°C] | 92 |
| Bedrijfstemperatuur tot [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -7%
M14x1,25 mm, 20 mm, roze
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Roze |
Voor voertuigen zonder airco, M22 x 1,5, geel
| Hoogte [mm] | 40 |
| TecDoc-motornummer | 5101 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Diameter [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126443 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
- -30%
Voor voertuigen zonder airco
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
- -56%
Voor warme klimaatzones
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Schakelpunt van [°C] | 74 |
| Schakelpunt tot [°C] | 69 |
- -54%
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 024276 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
