Temperatuurschakelaar voor Renault 21 Sedan (L48_) 2.2 (L48K) Benzine (79kW / 108pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Uitlaatpakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
M22 x 1,5, voor voertuigen zonder airco, Handgeschakeld, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Bouwjaar vanaf | 06-1987 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 82, 92 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 77 00 823 512, M14x1,25 mm, 19 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 77 00 823 512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 50111 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
| Voor OE nummer | 7700823512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Bouwjaar tot | 03-1993 |
| Bouwjaar vanaf | 06-1987 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -49%
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Bouwjaar tot | 05-1987 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1986 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -32%
M14x1,25
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| TecDoc-motornummer | 3371, 3370 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| TecDoc-motornummer | 3371, 3370 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 3371, 3370 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar vanaf | 06-1987 |
| Bouwjaar tot | 03-1993 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1986 |
| Bouwjaar tot | 05-1987 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
M22 x 1,5, zwart, Stekkeraansluiting
| Openingstemperatuur | 92 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Buitendraad [mm] | M22 x 1,5 |
| Bouwjaar vanaf | 06-1987 |
| Bouwjaar tot | 03-1993 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
OE EQUIVALENT, 77 00 823 512, M14x1,25 mm, 19 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 77 00 823 512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
- -39%
M 22x1,5, zwart, Met pakking, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
M22x1.5, Met afdichtring
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -72%
| TecDoc-motornummer | 3370, 3371 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -82%
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +82 |
| Temperatuur van [°C] | +92 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -69%
Voor voertuigen zonder airco, Handgeschakeld, M22x1,5, Met afdichtring
| Bouwjaar vanaf | 06-1987 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Schakelpunt [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -60%
M14x1,25
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| TecDoc-motornummer | 3371, 3370 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
06/87, 08/95
| Productiedatum vanaf | 06/87 |
| Productiedatum tot | 08/95 |
| Voor OE nummer | 7700782503 |
- -11%
01/93, 06/94
| Productiedatum vanaf | 01/93 |
| Productiedatum tot | 06/94 |
| Voor OE nummer | 7700782694 |
- -20%
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| TecDoc-motornummer | 3371, 3370 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -33%
