×
Peugeot BOXER Bestelwagen (230L) 2.5 TDI (79kW)
Temperatuurschakelaar voor Peugeot BOXER Bestelwagen (230L) 2.5 TDI Diesel (79kW / 108pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Geleiderol (poly) V-riem
- Geleiderol distributieriem
- Krukaspoelie bout
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Spanner distributieriem
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Veerpoot lager pakking
- Waterpomppakking
- Wiellager keerring
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Tussenpijp
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
- Veer (demper/pijp)
Temperatuurschakelaar Hella 6ZT 007 837-031
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
6ZT 007 837-031
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
€ 55,66
€ 55,66
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar EPS 1.850.642
M22x1,5
1.850.642
| TecDoc-motornummer | 11067 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 35,45
€ 25,17
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1955
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1955
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87, 83 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 88 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Vanaf
€ 13,70
- -45%
Temperatuurschakelaar Valeo 819827
819827
| Bouwjaar tot | 12-2001 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
€ 25,53
€ 22,72
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-1254
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
V24-99-1254
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 19,87
€ 22,06
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 66
M22x1.5, Met pakking
TSW 66
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 82 |
| Inschakelpunt [°C] | 92, 87 |
€ 57,12
€ 47,99
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.442
OE EQUIVALENT, 13655 66G00, 1338 40, M14x1,25 mm
82.442
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Voor OE nummer | 13655 66G00, 1338 40 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 25,41
€ 25,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.756
OE EQUIVALENT, 1264 34, Rond
82.756
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 7738581, 1264 34 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 23,96
€ 23,96
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 35295
Wit
35295
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 30 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 9,40
€ 14,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,39
€ 25,05
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915020
M 22x1,5, zwart
0915020
| Alternatieve reparatieset | 2324180 |
| Schakelpunt [°C] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 31,84
€ 31,84
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915236
M 14x1,25, rood, blauw
0915236
| Schakelpunt [°C] | 113 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Rood, blauw |
| Aantal contacten | 1 |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 721 103
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Rond
721 103
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Inschakelpunt [°C] | 92, 87 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
€ 39,22
€ 14,12
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,32
€ 40,72
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82619
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82619
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Voor OE nummer | 133840 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 15,26
€ 10,68
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82676
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82676
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 46478033 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,00
€ 18,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82681
Rond, zwart
82681
| Schakelpunt [°C] | 92, 82 |
| Voor OE nummer | 7738581 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,55
€ 14,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 642
M22x1,5
550 642
| TecDoc-motornummer | 11067 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 25,39
€ 25,39
Tijdelijk uitverkocht
