Temperatuurschakelaar
Een temperatuur schakelaar is een essentieel onderdeel dat de temperatuur in de motor of het koelsysteem van je auto bewaakt. Deze schakelaar activeert belangrijke systemen, zoals de ventilator of koelvloeistofpomp, om oververhitting te voorkomen. Een defecte temperatuur schakelaar kan leiden tot motorschade door oververhitting of onjuiste temperatuurregulatie. Het is daarom belangrijk om een kapotte schakelaar op tijd te vervangen. Bestel vandaag nog jouw temperatuur schakelaar en zorg voor een goed gereguleerde motortemperatuur!
M22 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 98, 103 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95, 100 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 97, 92, 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Openingstemperatuur | 93 |
| Kleur | Bruin |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x4,5, rood
| Schroefdraadmaat | M 14x4,5 |
| Kleur | Rood |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -51%
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 101 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, wit
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 99, 91 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -38%
M14 x 1,5, Met pakking, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 93 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Schakelpunt van [°C] | 93 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 77 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 75 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, M 18 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Inschakelpunt [°C] | 100 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, zwart, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, bruin, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
