Temperatuurschakelaar
Een temperatuur schakelaar is een essentieel onderdeel dat de temperatuur in de motor of het koelsysteem van je auto bewaakt. Deze schakelaar activeert belangrijke systemen, zoals de ventilator of koelvloeistofpomp, om oververhitting te voorkomen. Een defecte temperatuur schakelaar kan leiden tot motorschade door oververhitting of onjuiste temperatuurregulatie. Het is daarom belangrijk om een kapotte schakelaar op tijd te vervangen. Bestel vandaag nog jouw temperatuur schakelaar en zorg voor een goed gereguleerde motortemperatuur!
M10 x 1
| Openingstemperatuur | 120 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 77, 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 96, 92 |
| Temperatuur van [°C] | 101, 97 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/8 GAS, gesloten sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 52, 57 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 GAS |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.5, open sensorconstructie
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.25, open sensorconstructie
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,25, open sensorconstructie
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rood
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 65, 55 |
- -34%
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87, 83 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 88 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -45%
M22 x 1,5, Met afdichtring, Driehoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 87 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 102 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, voor voertuigen met airco
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 82, 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87, 80 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 80, 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -28%
Rood
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 65, 55 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 100 |
- -24%
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, geel, 22 mm, Met pakking
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Geel |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 94 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 84 |
- -59%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100, 90 |
| Temperatuur van [°C] | 105, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -45%
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
191919521D, M10x1 mm, wit, 19 mm
| Voor OE nummer | 191919521D |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Messing
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95, 100 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Materiaal | Messing |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 98, 104 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
