Sensor uitlaatgastemperatuur
De lambdasonde, ook wel zuurstofsensor genoemd, is een essentieel onderdeel van het uitlaatsysteem dat de verhouding van zuurstof in de uitlaatgassen meet. Deze informatie helpt de motorregeleenheid om de lucht-brandstofverhouding te optimaliseren, wat zorgt voor betere prestaties, een lager brandstofverbruik en lagere emissies. Een defecte lambdasonde kan leiden tot een hoger verbruik, verminderde motorprestaties en een verhoogde uitstoot. Vervang een kapotte lambdasonde tijdig om je motor optimaal te laten functioneren. Bestel vandaag nog jouw nieuwe lambdasonde en rijd zuiniger en milieuvriendelijker!
Gebogen, 03L 906 088 DL, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 DL |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.1152A2 |
L Form, 4M0 906 088 N, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 4M0 906 088 N |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, 04L 906 088 CN, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CN |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
L Form, 4H0 906 088 AG, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 4H0 906 088 AG |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
L Form, 04L 906 088 DH, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 DH |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 8W0 906 088 B, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 8W0 906 088 B |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
L Form, 03L 906 088 HC, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 HC |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 690 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 03L 906 088 HD, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 HD |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 465 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Beige |
L Form, 07Z 906 088 A, GENUINE, D-vorm
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 07Z 906 088 A |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
L Form, 03G 906 088 K, 03G 906 088, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 K |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.123A2 |
059 906 088 G, voor roetfilter, GENUINE, Met kabel
| Voor OE nummer | 059 906 088 G |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Recht, 06F 906 088 E, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 06F 906 088 E |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 455 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.145A2 |
Gekropt, 4H0 906 088 L, GENUINE, voor voorkatalysator
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 4H0 906 088 L |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Voor voorkatalysator |
4H0 906 088 AF, GENUINE, Met kabel, voor voorkatalysator
| Voor OE nummer | 4H0 906 088 AF |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Uitlaatsysteem | Voor voorkatalysator |
L Form, 059 906 088 BE, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 059 906 088 BE |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 059 906 088 BS, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 059 906 088 BS |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.126 |
L Form, 059 906 088 CF, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 059 906 088 CF |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 059 906 088 CG, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 059 906 088 CG |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 059 906 088 CH, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 059 906 088 CH |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Recht, 059 906 088 BQ, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 059 906 088 BQ |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 980 |
| Kabellengte [mm] | 830 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Alternatief artikel | 82.1241A2 |
Gekropt, 4G0 906 088 K, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 4G0 906 088 K |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 4G0 906 088 R, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 4G0 906 088 R |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Gekropt, 03L 906 088 ER, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 ER |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.226A2 |
Recht, 39221 27850, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39221 27850 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1140 |
| Kabellengte [mm] | 990 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1245A2 |
Recht, 04L 906 088 BF, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 BF |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Beige |
Recht, 04L 906 088 CG, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CG |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 780 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Beige |
L Form, 03L 906 088 AB, GENUINE, D-vorm
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 AB |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.1236 |
Gebogen, 4M0 906 088 Q, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 4M0 906 088 Q |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, 8W0 906 088 F, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 8W0 906 088 F |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 880 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Beige |
Recht, 03G 906 088 Q, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 Q |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
8K0 906 088 B, na roetfilter, GENUINE, D-vorm
| Voor OE nummer | 8K0 906 088 B |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 375 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
L Form, 14811 55P00, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 14811 55P00 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
