Sensor uitlaatgastemperatuur
De lambdasonde, ook wel zuurstofsensor genoemd, is een essentieel onderdeel van het uitlaatsysteem dat de verhouding van zuurstof in de uitlaatgassen meet. Deze informatie helpt de motorregeleenheid om de lucht-brandstofverhouding te optimaliseren, wat zorgt voor betere prestaties, een lager brandstofverbruik en lagere emissies. Een defecte lambdasonde kan leiden tot een hoger verbruik, verminderde motorprestaties en een verhoogde uitstoot. Vervang een kapotte lambdasonde tijdig om je motor optimaal te laten functioneren. Bestel vandaag nog jouw nieuwe lambdasonde en rijd zuiniger en milieuvriendelijker!
Recht, 82 01 028 744, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 01 028 744 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 365 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Voor artikelnummer | 82.1029A2 |
| Alternatief artikel | 82.1029 |
Recht, 8V41 12B591 BA, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 8V41 12B591 BA |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 605 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51807903 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1030A2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51791310 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1031A2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51917398 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1032A2 |
- -8%
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51807904 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1033A2 |
- -8%
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51795801 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1034A2 |
L Form, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825698 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.184A2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55257688 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.1002 |
L Form, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51780394 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
L Form, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55211656 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Wit |
| Alternatief artikel | 82.1041A2 |
L Form, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51900023 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.1043A2 |
L Form, Na turbolader, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55220258 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.1046A2 |
L Form, OE EQUIVALENT, Voor roetfilter
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51802892 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
L Form, GENUINE, voor katalysator
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51814433 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
L Form, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825699 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
Gebogen, 03L 906 088 CH, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 CH |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kabellengte [mm] | 705 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Alternatief artikel | 82.109A2 |
Recht, 5146188AA, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 5146188AA |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 650 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.1050A2 |
L Form, 56044589AB, GENUINE, Van katalysator naar voordemper
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 56044589AB |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 940 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Van katalysator naar voordemper |
| Alternatief artikel | 82.1051A2 |
M12x1,5, 68211218AA, Na turbolader, GENUINE
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 68211218AA |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 60 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 076 906 088 F, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 076 906 088 F |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.1054A2 |
Recht, 076 906 088 C, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 076 906 088 C |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 620 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Alternatief artikel | 82.1055A2 |
L Form, 03G 906 088 AQ, GENUINE, Met kabel
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AQ |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Alternatief artikel | 82.1057A2 |
Recht, 03G 906 088 AR, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AR |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1140 |
| Kabellengte [mm] | 990 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Alternatief artikel | 82.1058A2 |
Recht, 03G 906 088 AS, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 AS |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Gebogen, 03L 906 088 FG, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 FG |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.110A2, 82.106A2 |
L Form, 03G 906 088 BA, GENUINE, D-vorm
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03G 906 088 BA |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
Recht, 96 878796 80, 96 516181 80, 7 795 044
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 96 878796 80, 96 516181 80, 7 795 044 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
| Alternatief artikel | 82.1064A2 |
Gebogen, 226403465R, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 226403465R |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Recht, 22630 EC01A, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22630 EC01A |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Wit |
| Alternatief artikel | 82.1069A2 |
Recht, 036 906 088C, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 036 906 088C |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Van katalysator naar voordemper |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.107A2 |
Recht, 22630 JD70A, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22630 JD70A |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Alternatief artikel | 82.2267, 82.1071A2 |
