Remlichtschakelaar
De handrem schakelaar activeert het waarschuwingslampje op je dashboard zodra de handrem is ingeschakeld. Dit voorkomt dat je per ongeluk met de handrem aangetrokken gaat rijden, wat schade aan de remmen kan veroorzaken. Een defecte handrem schakelaar kan ervoor zorgen dat het lampje niet meer brandt, wat gevaarlijke situaties kan opleveren. Vervang een kapotte schakelaar snel om je veiligheid te waarborgen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe handrem schakelaar voor optimale veiligheid op de weg!
GENUINE, Mechanisch, GJ6E66490
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | GJ6E66490 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Mechanisch, 35350S5AJ02
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 35350S5AJ02 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Mechanisch
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch, voor voertuigen met start/stop
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 8200371582 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch, 35350-SK4-E01
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 35350-SK4-E01 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch, 36750-SEA-003
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 36750-SEA-003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch, 37740-60G00-000
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 37740-60G00-000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch, 95FB7C534AA
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 95FB7C534AA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10 x 1
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch, 35350-SE0-013
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 35350-SE0-013 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10x1,25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10X1.25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 50508479 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5.140221A2, GENUINE, Electrisch
| Alternatief artikel | 5.140221A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 52092117 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Electrisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 51846552 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Electrisch, 93810-3S000
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 93810-3S000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1, Pneumatisch, 81.25520.0171
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Voor OE nummer | 81.25520.0171 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, BN7N-66-490A, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | BN7N-66-490A |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Hydraulisch
| Schroeflengte onder kop [mm] | 9 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Lengte [mm] | 47 |
- -90%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22 x 1, Pneumatisch, Met moer
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22 x 1, Pneumatisch, Met moer
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stekkeraansluiting, Kunststof, 3 x 4,8 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 3 x 4,8 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Geschroefd, 0,6 - 1, M27 x 1
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Controlebereik [bar] | 0,6 - 1 |
| Aansluitdraad | M27 x 1 |
| Aansluittechniek | 2 x 4 mm |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Drukactivering, Kunststof, Electrisch, zwart
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Drukactivering, Kunststof, M12 x 1,5, Electrisch
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 57 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Drukactivering, Metaal, M16 x 1,5, Electrisch
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
