Remlichtschakelaar
De handrem schakelaar activeert het waarschuwingslampje op je dashboard zodra de handrem is ingeschakeld. Dit voorkomt dat je per ongeluk met de handrem aangetrokken gaat rijden, wat schade aan de remmen kan veroorzaken. Een defecte handrem schakelaar kan ervoor zorgen dat het lampje niet meer brandt, wat gevaarlijke situaties kan opleveren. Vervang een kapotte schakelaar snel om je veiligheid te waarborgen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe handrem schakelaar voor optimale veiligheid op de weg!
Mechanisch
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
- -7%
Electrisch, zwart
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
- -7%
Mechanisch, blauw
| Werkwijze | Mechanisch |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -7%
Kunststof, Electrisch
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 62 |
- -7%
Electrisch, zwart, met drukschotel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukschotel |
- -34%
Electrisch, wit
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 51713873 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -42%
Electrisch, wit
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 15192340 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -35%
Kunststof, Electrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -34%
Electrisch, 4 832 217, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 4 832 217 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -34%
Electrisch, BN7N-66-490A, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | BN7N-66-490A |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -34%
Electrisch, 77 00 434 561
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 77 00 434 561 |
- -33%
Toetsactivering, Electrisch, Mechanisch
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Werkwijze | Electrisch, Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Magneetbediening, Electrisch
| Besturingstype | Magneetbediening |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -75%
Manueel (voetbediening), wit
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -64%
Toetsactivering, Elektrisch
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -71%
Toetsactivering, zwart, Kunststof
| Spanning (Volt) | 12 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Toetsactivering, zwart, Kunststof
| Spanning (Volt) | 12 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 10 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -74%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -74%
2 x AMP Tyco RK 2,5, Hydraulisch, Pneumatisch, M16 x 1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | +120 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aansluittechniek | 2 x AMP Tyco RK 2,5 |
| Werkdruk tot [bar] | 15 |
| Schakelpunt [bar] | 2,0 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch, Pneumatisch |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Type stekker | AMP |
- -60%
2 x M3, Trekactivering, Geschroefd, 2 A
| Aansluittechniek | 2 x M3 |
| Besturingstype | Trekactivering |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Belastbaarheit bij 24V | 2 A |
| Belastbaarheid bij 12V | 4 A |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Type stekker | Schroefverbinding |
- -66%
2 x 6,3 mm, Mechanisch, M10 x 1, Opener
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -88%
Kunststof, 2 x 6,3 mm, Mechanisch, M12 x 1,5
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -70%
Messing, 2 x 6,3 mm, Mechanisch, M12 x 1
| Materiaal | Messing |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Kleur | Wit |
- -68%
Kunststof, 8 A, 14 A, IP 40
| Materiaal | Kunststof |
| Belastbaarheit bij 24V | 8 A |
| Belastbaarheid bij 12V | 14 A |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 40 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -68%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 2 x 6,3 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -69%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 2 x 2,5 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 2,5 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Kleur | Zwart/rood |
- -70%
7 A, 2 x 6,3 mm, Mechanisch, M12 x 1
| Inbouwdiameter [mm] | 12,5 |
| Belastbaarheid bij 12V | 7 A |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verzilverde contacten |
- -56%
4 A (ohm.), 8 A (ohm.), IP 67, 2 x 6,3 mm
| Belastbaarheit bij 24V | 4 A (ohm.) |
| Belastbaarheid bij 12V | 8 A (ohm.) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 67 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verzilverde contacten |
- -67%
